Kontakt - Poznań

ul.Ogrodowa 1A,
Przeźmierowo 62-081

+48 61 8142140

Dodatkowe informacje:
godziny otwarcia: pon-pt: 8:00-16:00

Dział AGRO:

Zapewniamy sprawną regenerację turbin w Poznaniu i okolicach. Kompleksowa oferta jest doskonała dla klientów, którzy chcą postawić na dobrą jakość i atrakcyjną cenę. Współpracujemy z licznymi warsztatami samochodowymi, podnosząc jakość ich usług. Naprawa turbosprężarek oraz sprężarek wymaga stosowania nowoczesnych narzędzi i technologii, które pozwalają na terminowe wykonanie nawet skomplikowanego zadania.

Oferujemy profesjonalną regenerację turbosprężarek w Poznaniu, która oparta jest na bardzo dobrej jakości i wieloletnim doświadczeniu. Do Państwa dyspozycji pozostaje oddział w Przeźmierowie, jaki dysponuje kompletną ofertą naszego przedsiębiorstwa. Usługi obejmują sprzedaż i naprawę sprężarek powietrza oraz turbosprężarek. Ponadto, przedstawione zostaną korzyści z naprawy i zakupu nowej części, a wszystko to odbywa się w ramach oryginalnych produktów w jakości OE. Wsparcie opiera się na doświadczeniu i pełnym profesjonalizmie.

Regeneracja turbosprężarek i turbin w Poznaniu

Naprawa turbosprężarek odbywa się przy użyciu najnowszych technologii i przy zachowaniu najwyższych standardów. Z naszej oferty skorzystają również klienci z segmentu Offhighway, Agro (obejmuje maszyny robocze, ciągniki rolnicze, silniki stacjonarne i agregaty).

Regeneracja Turbin w Poznaniu z pewnością da zamierzone efekty. Korzystamy z wyrobów najlepszych marek, dzięki czemu zyskują Państwo pewność wytrzymałych podzespołów i części, jakie będą służyć przez kolejne lata. Zapraszamy do kontaktu.